Afdeling VWO
 Even voorstellen:          

        

 

           
                    
 


 

Aukje Smulders (Sdb) 

Afdelingsleider vwo
Eindverantwoordelijk voor onderwijs, begeleiding en personeel in afd V.                       

a.smulders@hooghelandt.nl

  Karin Brouwers (Bwg)
Afdelingscoördinator v2 en v3

Verantwoordelijk voor absentie
en disciplinaire zaken

k.brouwers@hooghelandt.nl

  Keimpe Stroes (Stm)

Afdelingscoördinator  v4.

Verantwoordelijk voor absentie, disciplinaire zaken,

Vak: maatschappijleer

k.stroes@hooghelandt.nl 

 
           
 



   



     

Petra van Loon (Lnb)
Afdelingscoördinator  v5 en v6.

Verantwoordelijk voor absentie, disciplinaire zaken,
Vak: biologie 
p.van.loon@hooghelandt.nl 

 

Koen de Bruijne (Bnb) 

Decaan vwo
Verantwoordelijk voor de keuzebegeleiding

Decaan. Vak: biologie         
k.de.bruijne@hooghelandt.nl        

  Lia Everhardus (EVN)

Leerlingbegeleider

Vak: Nederlands

l.everhardus@hooghelandt.nl

 

 
Contact met de afdeling:
De afdelingsleiding heeft haar kantoor in lokaal B305(PH) en of 1.02 (TP) . Telefonisch te bereiken op nummer 033 4559363

Downloads

 

   

 

 

Klassen en mentoren
klas afkorting mentor(en) emailadres emailadres
v2a Gkd Dhr. Gisske j.gisske@hooghelandt.nl  
v2b Gbn Mevr. Gruben a.gruben@hooghelandt.nl  
v2x Bst/Wwe Mevr. Bosma en mevr. Van Wolfswinkel m.bosma@hooghelandt.nl a.van.wolfswinkel@hooghelandt.nl
v2y Lso/Evn Dhr. Van Leipsig en mevr. Everhardus m.van.leipsig@hooghelandt.nl l.everhardus@hooghelandt.nl
v2z Bwe Dhr. Bello k.bello@hooghelandt.nl  
v3a Bwg Mevr. Brouwers k.brouwers@hooghelandt.nl  
v3x Vhn Mevr. Verhoeven m.verhoeven@hooghelandt.nl  
v3y Pyf Mevr. Van der Pijl a.van.der.pijl@hooghelandt.nl  
v3z Svl Dhr. Silverentand p.silverentand@hooghelandt.nl  
v4a Stm/Gnl Dhr. Stroes en mevr.  k.stroes@hooghelandt.nl  
v4b Wre Dhr. Winter m.winter@hooghelandt.nl  
v4c Lnb/Vtc Mevr. Van Loon en mevr Vlastuin p.van.loon@hooghelandt.nl j.vlastuin@hooghelandt.nl
v5abc
v6ab
Bbg, Bnb, Iks, Lcw, Tka, Vde, Vhf, Vlw, Vrn Dhr. Bosboom n.bosboom@hooghelandt.nl  
Dhr. De Bruijne k.de.bruijne@hooghelandt.nl  
Dhr. Iking b.iking@hooghelandt.nl  
Dhr. Lecluse t.lecluse@hooghelandt.nl  
Mevr. Turkenburg n.turkenburg@hooghelandt.nl  
Mevr. In 't Veld c.in.t.veld@hooghelandt.nl  
Mevr. Verheul c.verheul@hooghelandt.nl  
Mevr. Verlegh b.verlegh@hooghelandt.nl  
Mevr. De Vroom e.de.vroom@hooghelandt.nl  
  afkorting docent emailadres
  Abn Dhr. Van Albada l.van.albada@hooghelandt.nl
  Hee Dhr. Van Hees h.van.hees@hooghelandt.nl
  Htl Dhr. Van Hilten p.van.hilten@hooghelandt.nl
  Rng Dhr. Reniers n.reniers@hooghelandt.nl
  Std Dhr. Süter r.suter@hooghelandt.nl
  Vhc Dhr. Verhoeff j.verhoeff@hooghelandt.nl
  Won Mevr. Van 't Woud c.van.t.wout@hooghelandt.nl