Afdeling Mavo
Even voorstellen:
 

            

 

 

 

Carin ter Haar -Iljazovic      

Afdelingsleider Mavo    

Eindverantwoordelijk voor onderwijs, begeleiding en personeel.

Aanwezig van dinsdag t/m vrijdag

Telefonisch te bereiken onder 
schooltijden: 033-4559363 

c.ter.haar@hooghelandt.nl

  Raymond Bolk     

Afdelingscoördinator Mavo      

Verantwoordelijk voor leerlingzaken.

Vak: Economie

Aanwezig van maandag t/m donderdag

Telefonisch te bereiken onder
schooltijden: 033-4559363         

r.bolk@hooghelandt.nl

  Mirjam Kostwinder
 
Coördinator leerjaar 2

Vak: Lichamelijke oefening

Aanwezig maandag, woensdag en donderdag

Telefonisch te bereiken onder
schooltijden 033-4559363

m.kostwinder@hooghelandt.nl
           
         

Decaan:

Gregory Priem (Prg)

vak: geschiedenis

g.priem@hooghelandt.nl

 

 

Leerlingbegeleiding:                             

Martina Acharrat-Winter (Ace)

vak: Engels

m.acharrat-winter@hooghelandt.nl

 

Contact met de afdeling? 

M2 M3 M4  Parelhoenstraat,  telefoon: 033 - 4559363 

 

Downloads
           

 

 

Klassen, mentoren en overig personeel

Mentoren schooljaar 2017-2018

m2a:  mw Ignacia en mw van der Weiden

          s.ignacia@hooghelandt.nl 

          s.van.der.weiden@hooghelandt.nl

m2b:  mw Kostwinder

          m.kostwinder@hooghelandt.nl

m2c:  mw Bronius en dhr Hamm

          m.bronius@hooghelandt.nl 

          a.hamm@hooghelandt.nl

m3a: mw Feteris

         e.feteris@hooghelandt.nl

m3b: mw Klarenbeek

         k.klarenbeek@hooghelandt.nl

m3c: Teun Groeneweg

         t.groeneweg@hooghelandt.nl

m4a: dhr van de Vlasakker

         h.van.de.vlasakeer@hooghelandt.nl

m4b: mw van Breda

         k.van.breda@hooghelandt.nl

m4c: mw Spijkerboer

         j.spijkerboer@hooghelandt.nl

Onder de Button: Downloads kunt u in het PTA van het betreffende leerjaar alle docenten vinden.