Afdeling Havo
Even voorstellen:

                     
                     

Paul Vermeulen (VMG)

Afdelingsleider H

Eindverantwoordelijke voor
de dagelijkse gang van zaken
met betrekking tot onderwijs,
het personeel in de afdeling
en de leerlingbegeleiding.

Voorzitter van het HAVO-kernteam.

p.vermeulen@hooghelandt.nl

 

 

Bas Adelerhof (ADA)        

Afdelingscoördinator h2 en h3

Verantwoordelijk voor absentie
en disciplinaire zaken

b.adelerhof@hooghelandt.nl

  

 

Loes de Brouwer(BWK)

Afdelingscoördinator h2 en h3                   

Verantwoordelijk voor absentie
en disciplinaire zaken

l.de.brouwer@hooghelandt.nl

 

 

 

 

  Yvonne Admiraal (AMD)
Afdelingscoördinator h4

Verantwoordelijk voor absentie
en disciplinaire zaken 

y.admiraal@hooghelandt.nl

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     
                     

Eefke van Drunen (DRE)
Afdelingscoördinator  h5

Verantwoordelijk voor absentie
en disciplinaire zaken. 
            e.van.drunen@hooghelandt.nl

  Katja Nieuwland (NLF)
Decaan havo

Verantwoordelijk voor
de keuzebegeleiding. 
k.nieuwland@hooghelandt.nl
zie ook: decanaat
  Koen van Dijk (DKL)        

Leerlingbegeleiding

TP kamer 2.03

k.van.dijk@hooghelandt.nl        

              

   

 

 

 


Contact met de afdeling:
De afdelingskamer

Locatie Trompetsraat: kamer 1.03; Parelhoenstraat A004


Downloads en nieuws

 

Klassen en mentoren
klas afkorting mentor(en) emailadres emailadres
h2a Nmm/Vkf Dhr. Nohlmans en mevr. Verkerk w.nohlmans@hooghelandt.nl g.verkerk@hooghelandt.nl
h2b Grn Dhr. De Greef g.de.greef@hooghelandt.nl  
h2w Lhg/Sdn Mevr. Van Lohuizen en mevr. Standaart i.van.lohuizen@hooghelandt.nl a.standaart@hooghelandt.nl
h2x Hmw mevr. Huisman i.huisman@hooghelandt.nl  
h2y Klg Dhr. Koolen j.koolen@hooghelandt.nl  
h2z Scn/Vvl Mevr. Schelling en dhr. Vervoort c.schelling@hooghelandt.nl h.vervoort@hooghelandt.nl
h3a Hbc dhr. Hijbeek a.hijbeek@hooghelandt.nl  
h3b Rza Mevr. Roza m.roza@hooghelandt.nl  
h3x Smd Mevr. De Smet k.de.smet@hooghelandt.nl  
h3y Jss Dhr. Janssen k.janssen@hooghelandt.nl  
h3z Dha Dhr. Dijkhuizen j.dijkhuizen@hooghelandt.nl  
h4a Spn Mevr. Slomp a.slomp@hooghelandt.nl  
h4b Ktb Dhr. Kindt f.kindt@hooghelandt.nl  
h4c Sce Dhr. Schuur b.schuur@hooghelandt.nl  
h4d Dne Mevr. Van Druenen a.van.druenen@hooghelandt.nl  
h4e Bkm Dhr. Van Bekkum m.van.bekkum@hooghelandt.nl  
h4f Ktn Dhr. Van Ketel w.van.ketel@hooghelandt.nl  
h5abcd Drw, Ebd, Mpw, Osg, Skw, Vnb Dhr. Drost e.drost@hooghelant.nl  
Mevr. Eijbergen m.eijbergen@hooghelandt.nl  
Dhr. Van Moppes r.van.moppes@hooghelandt.nl  
Dhr. Oussoren t.oussoren@hooghelandt.nl  
Mevr. Schaake n.schaake@hooghelandt.nl  
Mevr. Veen i.veen@hooghelandt.nl  
  afkorting docent emailadres
  Bte Dhr. Buitink t.buitink@hooghelandt.nl
  Dks Dhr. Dik s.dik@hooghelandt.nl
  Eve Mevr. Evenboer r.evenboer@hooghelandt.nl
  Gbf Mevr. Gabriëlse j.gabrielse@hooghelandt.nl
  Gid Mevr. Van Gils j.van.gils@hooghelandt.nl
  Mce Dhr. Macey r.macey@hooghelandt.nl
  Sln Mevr. Smallenburg y.smallenburg@hooghelandt.nl
  Snn Dhr. Spaenij h.spaenij@hooghelandt.nl