Afdeling Brugklassen
Even voorstellen:
           
             

Jaap Rook (ROG)
Afdelingsleider Brugklassen

Eindverantwoordelijk
voor onderwijs,
begeleiding, organisatie
en personeel. 
j.rook@hooghelandt.nl

  Angelique Schage (SGF)

Afdelingscoördinator

verantwoordelijk voor leerlingzaken

Vak: Frans

a.schage-den.hollander@hooghelandt.nl

 

Manon van Lelieveld (LLE)

Afdelingscoördinator

verantwoordelijk voor leerlingzaken

vak: Engels

m.van.lelieveld@hooghelandt.nl

 

 

 

Diana Rusch (RUW)
Leerlingbegeleider.

Vak: wiskunde
           

d.rusch@hooghelandt.nl

             

Contact met de afdeling:

De afdelingskamer is op de tweede verdieping van de Trompetstraat, kamer 2.11
Telefoon: 033-4559363  

Downloads en Nieuws

 

   

 
 

Klassen, mentoren en overig personeel
klas afkorting mentor(en) emailadres emailadres
mh1a Drb/Frn Mevr. Drenth en mevr. Faraco j.drenth@hooghelandt.nl r.faraco@hooghelandt.nl
mh1b Egg/Khw Mevr. Eetgerink en dhr. Kayhan s.eetgerink@hooghelandt.nl r.kayhan@hooghelandt.nl
mh1c Edt Dhr. V.d. Ende

p.van.der.ende@hooghelandt.nl

 
hv1a Oon/Wrb Dhr. Van Oort en mevr Willers e.van.oort@hooghelandt.nl n.willers@hooghelandt.nl
hv1b Drg Dhr. Druijff j.druijff@hooghelandt.nl  
hv1c Bww/Ldn Dhr. Brouwer en dhr. V.d. Linde b.brouwer@hooghelandt.nl p.van.der.linde@hooghelandt.nl
hv1d Bab/Slb Dhr. Bakker en mevr. Smeele a.bakker@hooghelandt.nl k.smeele@hooghelandt.nl
v1a Rwb Dhr. Rawee h.rawee@hooghelandt.nl  
v1b Gna/Lle Mevr. Van Gein en mevr. Van Lelieveld m.van.gein@hooghelandt.nl m.van.lelieveld@hooghelandt.nl
v1c Sgf Mevr. Schage a.schage-den.hollander@hooghelandt.nl  
  afkorting docent emailadres
  Bmo Mevr. Boijmans j.boijmans@hooghelandt.nl
  Hld Mevr. Hellings m.hellings@hooghelandt.nl
  Ltm Dhr. Lustenhouwer d.lustenhouwer@hooghelandt.nl
  Mie Dhr. Mink j.mink@hooghelandt.nl
  Ruw Mevr. Rusch d.rusch@hooghelandt.nl
  Rzg Mevr. van Rozendaal m.rozendaal@hooghelandt.nl